MMA: Viktor Pešta vyzval Attilu Végha. Ten na výzvu reagoval
Na posledním turnaji OKTAGON 20 jsme mohli sledovat premiéru Viktora Pešty v polo-těžké váze, která se mu náramně povedla. Svého soupeře Alcantaru, který rovněž v minulosti bojoval v nejprestižnější MMA lize UFC, ukončil hned v prvním kole via TKO.

Všichni očekávali, že Pešta následně vyzve Vémolu, ale to se nestalo. Pešta ihned po zápase vyzval vítěze zápasu století Attilu Végha a dodal, že chce zápasit s nejlepšími. Co na to slovenský šampion?

“Viktor Pešta mě vyzval. Je to zlatý chlapec, slušný a pokorný. Určitě by si zasloužil mít titulový zápas, ale kdyby mě každý týden někdo vyzýval, tak bych musel zápasit každý týden. Každý bojovník má svůj sen. Viktor Pešta (Vektor Pišta) má sen, aby byl jednička a měl titul. Stejně tak Karlos má sen, aby měl se mnou zápas. Rozdíl je v tom, že můj sen se už splnil (splň sa mi senil), takže nemám takovou obrovskou motivaci. Nabídku jsem však zatím oficiálně nedostal a samozřejmě jsou nabídky, které se nedají odmítnout. Jsem profesionální sportovec a to je moje práce,” reagoval Attila Végh na svém IG profilu.

S kým bude nakonec Viktor Pešta zápasit, tak na to si budeme muset chvilku počkat. Dá se ale předpokládat, že nejpravděpodobnější varianta bude titulový zápas se zahraničním soupeřem a pokud by se Peštovi podařilo získat pás šampiona polo-těžké váhy, tak by se otevřela cesta k zápasu Pešta vs. Vémola.

OKTAGO 20: TISKOVÁ KONFERENCE

Zdroj: MMA Shorties, YouTube Oktagon MMA

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře