Petr Petras silovy trojboj svetovy rekord

Na Ukrajině se odehrála sportovní událost, která se zapsala do historie. Vyprodukovala totiž absolutní světový rekord v RAW silovém trojboji.

Podstatné jsou 3 věci. Nikdo o této události nevěděl. Přitom jde o to nejdůležitější, co silový trojboj letos nabídl. Finálním výkonem byl absolutní rekord v totalu – 1160kg (video níž). Tento historický zápis se povedl českému silákovi a po včerejšku také nejsilnějšímu chlapovi historie, Petru Petrášovi!

Potvrdil, co mnozí očekávali

Petr v roce 2018 zvítězil v Austrálii na prestižním Big Dogs výkonem 1120kg. Jen větší štěstí ho dělilo od historického světového rekordu. Petr u protinožců sice potvrdil, že patří mezi nejsilnější muže historie, ale nestal se tím nejsilnějším. Byla proto veliká škoda, že mu trvalo další dva roky, než se mohl znovu ukázat na platformě také na soutěži. Jeho výkony z posilovny všem divákům říkaly, že sledujeme člověka, který může být tím nejsilnějším na světě. Jenže do historie se člověk nezapisuje díky videím z Instagramu. Musí to potvrdit na závodě a přesně to se včera Petrovi povedlo. Co je na jeho obdivuhodném výkonu šílené, je skutečnost, že všechny jeho pokusy byly s rezervou a vypadaly opravdu lehce.

Petr zapsal 470 kg na dřep, 290 kg na bench press a rovných 400 kg na mrtvý tah. Výkony z říše snů. Petrovi tak gratulujeme a doufáme, že tento historický zápis nepřehlednou jak na světě, tak především doma v České republice. Máme nejsilnějšího muže historie!

Zdroj: https://www.muscle-fitness.sk/

Petr Petráš a jeho výkony. Absolutní světový rekord 1160 kg RAW
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře