Rakušan proti referendu o korespondenční volbě, Redl, Znovuzvolený Rakušan chce nastartovat obnovu důvěry STAN, Skandály kolem Víta Rakušana nemají konce, Vít Rakušan (STAN) čelí trestnímu oznámení
Robert Šlachta (PŘÍSAHA) se na svém oficiálním facebookovém profilu vyjádřil k aktuální kauze, která se týká kontaktů nového šéfa Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Petra Mlejnka se stíhaným lobbistou Michalem Redlem.

Rakušan je slepý kůň, kterého si vodí. Říkal jsem to hned, jak usedl na ministerstvo vnitra. Dneska je už zcela jasné, že ten, kdo držel opratě, byl Redl. 

Rakušan si jako šéfa civilní rozvědky protlačil člověka, který se potkával s Redlem! Pravidelně a opakovaně, dokonce si tykají! To není všechno. RAKUŠAN O TOM VĚDĚL! A nejenom věděl, jemu to navíc NEVADILO! To fakt řekl! 

Vit Rakusan STAN Redl mafie

Takže Rakušan si do čela civilní rozvědky, úřadu, který pracuje s ultra citlivými údaji a tajnými dokumenty, úřadu, který chrání naši národní bezpečnost, dosadí člověka, který se potkává s tunelářem a kriminálníkem a který se base vyhnul jenom proto, že si vybavil papíry na hlavu. A RAKUŠANOVI TO NEVADÍ!  Vždyť to už není normální.

Navíc Národní bezpečnostní úřad musí okamžitě otevřít prověrku, kterou tenhle člověk má, protože když u prověrky lhal, nebo tyhle setkání nenahlásil, tak nemá právo pracovat s tajnými informacemi. 

Rakušane, Fialo, dáme si teď zase to samé? Nejdřív se nic neděje, to bude tak dva dny, pak zjistíte, jak obrovský průšvih to je, tak si svoláte tiskovku a řeknete, že ho odvoláte a pak se budete tvářit, že se nic neděje? Nějak tak?

Do kdy to chcete hrát na to, že Rakušan o ničem nic neví? Navíc, když tady to prokazatelně věděl a navíc když jeho nejdůležitější úkol, jako ministra vnitra je PRÁVĚ VĚDĚT! 

Tady už nejde o jeho mafiánskou skořápku STAN, tady jde o naši národní bezpečnost. Napsal na svém oficiálním Facebooku Robert Šlachta (PŘÍSAHA)

Zdroj a foto: Fb – Robert Šlachta

Informace požaduje osvětlit opozice. “Pokud se dnešní zpráva potvrdí, tak je to další selhání ministra vnitra Víta Rakušana,” uvedla na twitteru poslankyně hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová.

Premiér Petr Fiala (ODS) plánuje promluvit si s ministrem vnitra a předsedou hnutí STAN Vítem Rakušanem o kontaktech nového šéfa Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Petra Mlejnka se stíhaným lobbistou Michalem Redlem. Jednání se má uskutečnit příští týden. (Zdroj: ČTK)

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře