Robert Šlachta: "ANO má další STOKU!"

Zakladatel a předseda politického hnutí PŘÍSAHA Robert Šlachta na svém oficiálním facebookovém profilu upozornil na propojení kauzy Dozimetr s hnutím ANO.

“ANO má další STOKU. Další korupční kauzu. Jenom tentokrát to není v Brně, ale v Praze. Pavel Dovhomilja, obviněný v kauze Dozimetr, začal zpívat a celkem podrobně se věnoval i Babišově pravé ruce. Jaroslavovi Faltýnkovi.
Dozimetr STOKA ANO STAN Robert Slachta korupce kauzy zpravy cr 1

Dovhomilja se s Faltýnkem potkával opakovaně, dokonce i u něj doma. Probírali spolu zakázky dopravního podniku. Kdo za čím stojí, kdo je koho člověk. Už jenom tahle věc je naprosto šílená. Babišova pravá ruka se potká s lokálním šíbřem a řeší s ním cinknuté zakázky. A pak samozřejmě nejde na policii. Ne ne. Evidentně mu hezky jede na ruku a ohromně si rozumí ve společném zájmu urvat co to dá. 

To ale není všechno. Podle Dovhomilji se Faltýnek potkával i se samotným šéfem jejich mafiánské skupiny, Michalem Redlem. Faltýnek a Redl se spolu domluvili, jak si rozporcují Prahu a její zakázky. Co připadne lidem od Faltýnka a co lidem od Redla. Samozřejmě tak, aby byli oba spokojeni a aby si co nejvíc namastili kapsy. 

Tak si to shrňme. Je v tom STAN, TOPka a ANO. Všichni hezky spolu namočeni až po krk. Všichni do jednoho prolezlí korupcí, všichni do jednoho si porcovali Prahu a všichni do jednoho naprosto bezostyšně rozkrádali co to jen šlo. Tohle není Eldorádo. Tohle je Česká republika.”

Zdroj a foto: Fb – Robert Šachta

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře