V Příbrami zavalila střecha čtyři dělníky

V Příbrami zavalila střecha čtyři dělníky – V Tyršově ulici v Příbrami došlo v sobotu před polednem k destrukci střechy rekonstruovaného činžovního domu (tou dobou neobývaného).

Na stavbě mělo tou dobou pracovat osm stavebních dělníků. Na místo byly postupně vyslány jednotky HZS Středočeského kraje, HZS Praha (USAR tým), několik jednotek JSDH, dále posádky ZZS Středočeského kraje, ZZS ASČR a ZZS HMP (RZP, vrtulník LZS a velkokapacitní speciál Fénix). Záchranáři vyhlásili traumaplán.

Na místo vyrazili také příbramští strážníci, policisté i kriminalisté. K události byli povoláni rovněž psovodi se speciálně vycvičenými psy, byl povolán sací bagr a další technika HZS ČR.

Z domu se podařilo dostat čtyři dělníky, z nichž tři utrpěli lehká zranění a po ošetření byli ponecháni na místě. Čtvrtý, 35letý dělník, utrpěl mnohačetná zranění, se kterými byl po ošetření letecky přepraven do motolské nemocnice.

Zbylé čtyři dělníky se podařilo vypátrat mimo budovu, v době destrukce objektu byli totiž na obědě. Okolnostmi celé události se nyní zabývá policie.

Zdroj a foto: Týdeník policie

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře