V Teplicích proběhl mejdan pro papaláše. Zúčastnil se ho i Milan Hnilička, Jiří Šlégr nebo Jiří Paroubek
Hnilička, Šlégr, Paroubek a další papaláši porušili vládní opatření! Porušili všechno, co porušit mohli. Rozestupy, roušky i zákaz vycházení! Mejdan, který navzdory všem vládním nařízením proběhl ze soboty na neděli v teplickém hotelu. Mezi účastníky byl bývalý premiér Jiří Paroubek, politický podnikatel Petr Benda, ale také poslanec a předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička (ANO), nebo místopředseda Rady ČT Jiří Šlégr.

Tuto informaci dnes přinesl deník Blesk. V hotelu Prince de Ligne teklo víno proudem, hodovalo se jak na zámku, o početnou družinu v prvním patře hotelu pečoval nejméně šestičlenný sbor číšníků. Návštěvníci se v družných společných debatách s rouškami nebo pohledem na hodinky vůbec moc nezatěžovali. „Lidé chodili ven na cigaretu nebo odcházeli, možná jediný člověk tam měl respirátor,“ hlásil reportér.

Jasným faulem je pak účast na party od vládního zmocněnce pro sport Milana Hniličky, kterého předtím na sněmech hnutí ANO opakovně prosazoval premiér Andrej Babiš (ANO) – až Hnilička usedl na klíčové židli pro sportovce.

Zdroj: Blesk, Novinky.cz


, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře