Vítězové soutěže EU4U jsou známi. Vítězný snímek v kategorii Natoč video natočili Eva Formanová a Jakub Kohout

Vítězové soutěže EU4U ukazují, jak unijní fondy pomohly areálu volnočasových aktivit a filmovému centru.

Středoškolská soutěž EU4U zná výherce třetího ročníku (2020/2021), ve kterém se o místo na stupni vítězů ucházelo 47 příspěvků. Studenti měli za úkol vybrat už zrealizovaný projekt podpořený z fondů EU a zpropagovat ho.
Filmovy uzel Zlin

Vítězové kategorie Natoč video Eva Formanová a Jakub Kohout ve svém příspěvku ukázali možnosti, které obyvatelům Jablonce nad Nisou nabízí vylepšený areál volnočasových aktivit.

Vítězka kategorie Vytvoř plakát Adéla Březíková se rozhodla zpropagovat projekt, díky kterému vzniklo ve zlínských ateliérech unikátní filmové a vzdělávací centrum pro celou rodinu.„Chceme, aby si studenti díky soutěži začali všímat projektů podpořených z EU ve svém okolí. Také jim dáváme možnost si hravou a kreativní formou vyzkoušet práci ,markeťáka´. Přístupnou cestou jim tak přibližujeme přínosy fondů EU v České republice,“ popsal soutěž  ředitel Odboru publicity a evaluace fondů EU Radek Kobza.

Soutěžit mohli studenti z jakékoli střední školy. Odměnou jim kromě marketingové zkušenosti budou i poukazy do internetového obchodu. Více informací o soutěži je k dispozici na webu EU4U.dotaceEU.cz.

Zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře