Hejtman Krkoška (ANO) je obžalovaný z uplacení, Poslankyně Fischerová vystoupila z ANO, Hlídač státu: ANO dostalo dary od Nemraha, který je obviněný v kauze Dozimetr
Poslankyně Romana Fischerová vystoupila z opozičního hnutí ANO poté, co vyšlo najevo, že před letošními komunálními volbami vyzývala k hlasování pro kandidáta ODS. Poslankyní Fischerová zůstane

Fischerová přes aplikaci WhatsApp rozesílala výzvy proti lídrovi kandidátky ANO v Milovicích na Nymbursku Milanu Pourovi. Měla s ním podle serveru spory týkající se vnitřních věcí ve středočeské buňce ANO. Vybízela ke kroužkování lídra ODS, jež v Milovicích nakonec získala stejně jako ANO čtyři mandáty.

Situací se minulý týden krátce zabývalo předsednictvo hnutí, které se ovšem podle informací ČTK rozhodlo s dalším postupem počkat na schůzi krajského ANO. Ta se konala v pondělí odpoledne a Fischerová se rozhodla z hnutí vystoupit.

Bývalá místostarostka Lysé nad Labem by ale měla zůstat poslankyní. Místopředseda hnutí i klubu Karel Havlíček webu sdělil, že záležitost se na úrovni poslaneckého klubu neřeší.

Zdroj: ČTK

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře