Imunolog Beran vyzkoušel na koronavirus levný a dostupný lék Isoprinosine
Lék Isoprinosine se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na premiéra Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a následně jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu tj. oparu (rovněž virové onemocnění).

Babiš sestavil komisi a nechal rozhodnutí na ní. Výsledkem je, že komise ještě doktora Berana div neobvinila, že lobbuje za zájmy konkurenční firmy, která v Česku Isoprinosine vyrábí, smetla lék se stolu a budou se kupovat nejisté a ještě nedovyvinuté léky z USA + vakcína.

Takže kdo byl proti? Člen komise Prymula a SÚKL. Víc informací nebylo zveřejněno. Proč byli proti? Protože doktor Beran údajně přednášel na některých konferencích společnosti Ewopharma – český výrobce léku Isoprinosinu.

Doktor Beran se proti tomu ohradil. Nakonec byl zařazen na ministerstvu zdravotnictví mezi ty, co šíří dezinformace. On a Václav Klaus (mimo jiné).

A teď si ujasníme:

1. Isoprinosine se dá koupit kdekoliv. Nejen u firmy Ewopharma. Vyrábí ho totiž už desítky let kde kdo. Proto se na něm také nedá vydělat.

2. V Maďarsku a v Polsku se na všechny klinické studie vykašlali a úspěšně Isoprinosinem koronavirus léčí, protože to, že nemá žádné vedlejší účinky je už po desetiletí odzkoušeno a nejdůležitější je, že lék pomáhá.

3. Doktor Beran přednášel o imunologii na konferencích asi už u všech podobných firem. Proč? Protože doktor Beran není jen “nějaký imunolog”!

Je to Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc – lékař, kandidát věd v oboru epidemiologie, docent epidemiologie, profesor epidemiologie jmenovaný prezidentem Havlem. Má specializovanou způsobilost v oboru epidemiologie a také lékařské mikrobiologie (vydanou paradoxně právě ministerstvem zdravotnictví), pracoval tři roky přímo v terénu jako epidemiolog a vyřešil dobrou stovku skutečných epidemií Vyučuje v tomto oboru na světě není u nás srovnatelného odborníka.

Někoho takového zveřejnit na stránkách ministerstva jako dezinformátora na základě rozhodnutí nějakých nýmandů z jakési neziskovky, to je už opravdu vrchol drzosti a nechutnosti.

Zdroj: ceskoaktualne.cz

Isoprinosine a jeho možnosti v prevenci a v léčbě akutní respirační virové infekce včetně COVID-19. Odpovědi na časté dotazy zdravotnických pracovníků.

Zpracoval: Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.

Celý text si můžete přečíst zde: https://www.orthodont-cz.cz/data/files/Isoprinosine-informace%20pro%20zdravotn%C3%ADky.pdf?fbclid=IwAR02QvUk1AYiySyOi4SAt8asHFRLzGPwReDujuEQ_QGjAAlEIJsrAdN1Pgo

Mnoho farmaceutických firma soutěží ve vývoji účinný léku proti viru covid-19. Na trhu je však téměř 50 let jiné antivirotikum, které by podle některých reportů mohlo být také velmi účinné. Nikde se však o něm nemluví.

Indikace

Je dostupných ve zhruba 70 zemích světa. V Česku má název Isoprinosine, a může ho předepsat obvodní lékař. Indikován je v léčbě opakovaných herpetických infekcí nebo onemocnění spojených s EB viry a cytomegaloviry.

Kazuistiky

Postupně se ukazují případy, že isoprinosine i v boji s covidem vykazuje pozitivní efekt. Na druhou stranu však dosud neexistuje žádná cílená studie. Několik pacientů v domově seniorů v Litovli jej užívalo, přičemž u některých z nich se stav mírně zlepšil během 24 hodin, sedm pacientů bylo hospitalizováno na infekčním oddělení nemocnice pro zápal plic. Nikdo z nich však nezemřel a průběh nemoci byl mírnější.

Zdroj: svetfarmacie.cz

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
2 Komentářů
Nejnovější
Nejstarší Populární
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře