VIDEO: Sekáčkem na maso ohrožoval muže na čerpací stanici

Sekáčkem na maso ohrožoval muže na čerpací stanici. Agresora po chvíli zadrželi policisté.

V úterý 26. ledna 2021, krátce před  21. hodinou, vyjížděli policejní hlídky na benzínovou čerpací stanici v Brandýse nad Labem, a to z důvodu oznámení od obsluhy čerpací stanice, která nahlásila, že se na místě nachází muž, který ohrožuje dalšího muže se sekáčkem na maso v ruce.

Na benzínové čerpací stanici mělo nejprve dojít ke slovní rozepři mezi oběma muži. Po této slovní rozepři se sedmadvacetiletý muž začal chovat agresivně a začal vyhrožovat poškozenému devatenáctiletému muži, na kterého následně vytáhl ze zadní kapsy sekáček na maso a začal postupovat směrem k němu. Tomuto jednání byli přítomni i dva mladíci, kteří agresivního muže na čerpací stanici doprovázeli. Ti mu začali jeho jednání rozmlouvat a usměrňovat ho, aby všeho zanechal. Muž si však stále nedal říci a v jednání pokračoval, kdy následně z auta vystoupila přítelkyně poškozeného a na agresora vykřikla, aby svého jednání zanechal, ten však nereagoval a začal svou agresi směřovat i k ní. I v tomto jednání se muži snažili zabránit dva mladíci, avšak znovu bezvýsledně. Až poté, co z benzínové čerpací stanice vyšla její obsluha, muže okřikla a oznámila mu, že na místo zavolali policii, tak muž svého jednání zanechal a spolu se dvěma mladíky z místa odešel. Policisté, kteří dorazili na místo, ihned vyrazili propátrat okolí a skutečně za nedlouho spatřili tři osoby, které odpovídaly popisu obsluhy. Na místě policisté zjistili, že sedmadvacetiletý muž má v zadní kapse sekáček na maso s čepelí 17,5 cm a je značně opilý, proto ho na místě podrobili dechové zkoušce, kdy mu byly naměřeny téměř 2 promile alkoholu v dechu. Dva jeho společníci, byli mladiství ve věku patnácti let, z toho jeden z nich byl na útěku z dětského domova.

Sedmadvacetiletého muže policisté zadrželi a následujícího dne mu sdělili podezření z přečinu nebezpečné vyhrožování a přečinu výtržnictví a to ve zkráceném přípravném řízení. Muž byl ve lhůtě 48 hodin od zadržení i odsouzen. Okresním soudem Prahy venkov – východ byl vydán trestní příkaz a muž byl odsouzen k trestu 150ti hodin veřejně prospěšných prací.

Zdroj: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře