Vondráček: Ještě nezačali a už mění druhého ministra. Za tento komentář to pořádně schytal
Radek Vondráček (ANO) se pustil do nově vznikajícího kabinetu koalice SPOLU a Pirátů se Starosty. Podle něj ještě ani nezačali vládnou a už mění druhého ministra. Na sociální síti tak reagoval poté, co místopředseda Starostů a nezávislých (STAN) Věslav Michalik oznámil, že se nebude ucházet o post ministra průmyslu a obchodu.

„Aha, tak to jsou ty slibované změny. Ještě nezačali a už mění druhého ministra. Napřed to vzdal pan Michálek po diskuzi na pirátském fóru a teď končí pan Michalik kvůli pochybnému solárnímu bysnysu a nesrovnalostem s majetkem. Kdo další je na řadě?“ oznámil Vondráček na twitteru.

Za svá slova to Vondráček pořádně schytal.

Za svá slova to však bývalý šéf dolní komory pořádně schytal. „Paní Malá, pan Kněžínek, paní Nováková, pan Ťok, pan Kremlík a pánové Vojtěch, Prymula, Blatný. Radši bych tu o ministrech nic neříkal,“ reagoval například europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

„Zatímco někdo má žaludek na to stahovat samoživitelky z kůže o statisíce navíc v exekucích při práci předsedy sněmovny, a není to pro něj důvod ani k zamyšlení, natož k odstoupení, že?“ připomněl Tomáš Kafka byznys bývalého šéfa sněmovny, který podle webu Seznam Zprávy pracuje jako advokát pro lichvářské firmy.

„Jste členem hnutí, jehož morální kodex byl měněn podle potřeb. Váš šéf je předseda vlády s podezřením na dotační podvod. Sněmovna bude potřetí hlasovat o jeho vydání. Jestli necítíte ten rozdíl, tak jste buď nekritický, navedený, nebo hloupý,“ okomentoval Vondráčkův příspěvek Tomáš Blažek.

Zdroj: FORUM

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře