Pohřešovanou ženu i dítě našli v Krkonoších horští záchranáři mrtvé
Pohřešovanou ženu i dítě našli v Krkonoších horští záchranáři mrtvé – Od 30. prosince roku 2022 pátrali policisté, hasiči, horští záchranáři, členové KRNAP a mnozí další po pohřešované ženě s tříletým dítětem.

Žena byla ubytovaná v penzionu v Peci pod Sněžkou, kde však byl nalezen pouze její zamčený pokoj a před budovou její automobil.

Policisté společně s hasiči a horskými záchranáři zorganizovali jednu z největších pátracích akcí této sezóny. Denně vyrážely do terénu desítky lidí na čtyřkolkách, psovodi se speciálně vycvičenými psy a ze vzduchu po dvojici pátral policejní vrtulník s termovizí.

V průběhu pátrání se podařilo zajistit kamerový záznam, který ženu i s dítětem a se sáňkami zachytil dne 28. prosince. Jejich poslední výskyt byl potvrzen v okolí stanice lanové dráhy na Růžové hoře.

Na toto také složky IZS reagovaly a v pondělí ráno bylo rozhodnuto o pátrání v rojnici na cestě z Růžové hory směrem dolů k Peci pod Sněžkou. Horští záchranáři pak v rámci pátrací akce nalezli ženu i dítě v lesním porostu, bohužel již bez známek života.

Na místo vyrazili kriminalisté, kteří se budou celou událostí nadále zabývat. Příčina úmrtí je předmětem dalšího šetření.

Zdroj: Týdeník policie

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře