Parlamentní strany začínají odhalovat své volební programy před klíčovými říjnovými volbami

Parlamentní strany začínají odhalovat své volební programy před klíčovými říjnovými volbami do Sněmovny. Kdo je pro přijetí Eura nebo migrantů? Pomalu a jistě začíná být jasno.

Nově vzniklá koalice Pirátů a STAN bude prosazovat přijímání migrantů a potvrdila, že prosazují přijetí eura v ČR. A to samé prosazuje i další nově vniklá volební koalice ODS, KDU-ČSL a TOP09, která jde také společně do voleb jako jeden subjekt. „Máme na to, abychom přijali čtyři tisíce uprchlíků“, řekl poslanec TOP09 Dominik Feri za souhlasu celé strany. K přijímání islámských migrantů do ČR opakovaně vyzývá se souhlasem vedení strany také poslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová. A minulý týden řekl Miroslav Kalousek (TOP09): „Naše koalice přispěje k zavedení eura.“  ODS s programem svým nových koaličních partnerů souhlasí.

Ukazuje se, že pokud zvítězí výše uvedené strany, tak zcela reálně hrozí přijímání migrantů a přijetí eura v ČR v příštím volebním období.

SPD naopak prosazuje zcela odlišný postoj. “Ještěže nemáme euro, jinak bychom vyletěli do povětří i my. Odmítáme platit dluhy krachujících států eurozóny, ačkoli nás k tomu premiér Babiš zavázal. Čím dříve z EU odejdeme, tím lépe!” říká předseda Tomio Okamura a dále dodává “Jsme programově proti přijímání migrantů a eura v ČR, protože to není pro naši republiku a pro naše občany výhodné.”

Zdroj: zastavme zloděje

, , , , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře