Srážku auta a vlaku u Kostelce n. L. nepřežili dva lidé
Srážku auta a vlaku u Kostelce n. L. nepřežili dva lidé – Po srážce dodávky s osobním vlakem na přejezdu u Kostelce nad Labem na Mělnicku dnes ráno zemřeli dva muži. Třetího muže převezli záchranáři v těžkém stavu do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Ve vlaku cestovalo deset lidí a strojvedoucí, který utrpěl lehká zranění.

Ve čtvrtek, krátce před půl devátou ráno, přijali policisté na linku tísňové volání oznámení o střetu vlaku s vozidlem. Nehoda se stala na Mělnicku, mezi obcemi Nová Ves a Jiřice. Dodávkové vozidlo jelo od Nové Vsi a vjelo na železniční přejezd v době, kdy z pravé strany přijížděl osobní motorový vlak.

V dodávce cestovaly tři osoby. Řidič, který dodávku řídil, utrpěl zranění těžké, další dva jeho spolujezdci bohužel srážku s vlakem nepřežili. Provoz na železniční trati je zastaven. Proč k nehodě došlo budou zjišťovat kriminalisté, kteří se po zadokumentování budou šetřením tragické nehody zabývat.

Přímo na místě nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Ve vlaku měla být asi desítka cestujících, podle prvotních informací z místa nehody by nikdo z nich neměl být zraněn.

Zdroj: Týdeník policie/ČTK, foto: Týdeník policie

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře