Policisté zachránili život muži, který chtěl skočit z okna

Policisté z oddělení hlídkové služby Praha IV zachránili muže, který chtěl skočit z okna. 

V pátek, krátce před devátou hodinou večerní přijal operační důstojník na lince 158 oznámení o muži, který chce vyskočit z okna panelového domu v desátém patře v ulici Imrychova v Praze 4. Policisté z „čtyřkové oháesky“ okamžitě vyjeli na místo, kde byli během několika málo minut.

Po příjezdu zjistili, že muž má již nohy přes okenní římsu a z okna se ozývalo zoufalé volání o pomoc. Co nejrychleji proto vyběhli ke vchodovým dveřím do bytu a provedli násilný vstup, jelikož šlo opravdu o vteřiny. Po úspěšném vykopnutí dveří, proběhli bytem a z parapetu na poslední chvíli stáhli muže, kterého jeho maminka držela z posledních sil.

Policistům na místě pomáhali i strážníci Městské policie hl. m. Prahy a společnými silami se podařilo devětapadesátiletého muže předat záchranářům, kteří ho odvezli do léčebny v Bohnicích na vyšetření. Tam se lékaři pokusí zjistit, jaké psychické problémy ho dovedly k tak zoufalému činu. Díky perfektní práci policistu a strážníků se naštěstí podařilo tomuto neštěstí zabránit.

Zdroj: Policie ČR

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře