Nadace Nova

Před několika dny jsme Vám v článku psali o situaci rodiny Švajdových, kterým Nadace Nova darovala automobil, aby mohli svého syna Honzíka trpícího vzácnou nemocí dopravovat na rehabilitace a k dotorům. Bohužel reportáž o tomto daru nezmiňovala jednu podstatnou část, že automobil je darovaný jen na 3 měsíce a rodině tak Nova způsobila spíše problémy. Více si můžete přečíst zde.

Poté co o tomto problému natočil video YouTuber DeeThane se k němu přidalo i několik dalších “reakčních kanálů” na platformě YouTube. Toho si televize Nova všimla a rozhodla se situaci řešit. Nadace Nova se rodině omluvila a doplatila jí zbývající částku na nový vůz. Honzík tak dostane vůz uzpůsobený pro jeho potřeby s nakládací plošinou v jeho zadní části.

Na jednu stranu jsme rádi, že vše dopadlo dobře a rodině medializace tohoto případu pomohla. Na stranu druhou televize Nova udělala znovu reportáž, ve které neříká celou pravdu a spíše z toho vychází hrdinsky. Touto reportáží tak opět zbytečně podkopává důvěryhodnost televize. Celou reportáž můžete shlédnout na webu tn.cz.

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře