krimi zprávy, policie, zprávy čr, kriminalita, dopravní nehody, zprávy z čr
Pražští policisté hledají poškozené, kteří mohli mít v posledních pěti letech intimní styk s HIV pozitivním mužem. Nakažený muž měl styk s více než 25 jinými muži, kterým o své nákaze neřekl. Policisté žádají možné poškozené, aby se ozvali na linku 158.
Policie hleda poskozene ktere mohl muz nakazit virem HIV krimi zpravy zpravy cr

Pražští kriminalisté třetího oddělení Prahy III se touto cestou obrací na veřejnost s upozorněním na velmi závažné a nebezpečné chování 30letého muže, který je HIV pozitivní a vědomě virus šířil dál. V této souvislosti pátrají po dalších poškozených, kteří s mužem měli intimní styk, aby se neprodleně ozvali na linku 158 nebo vyšetřovateli případu na mail: orp3.skpv.ook3@pcr.cz.

Uvedený případ vyšel najevo, když se na konci července přišel muž sám přiznat na policejní služebnu, jelikož ho tížilo svědomí.

Policistům uvedl, že od roku 2018 do konce července 2023 měl pohlavní styk s více než pětadvaceti muži, kdy jim neřekl, že je HIV pozitivní. Na muže, se kterými měl pohlavní styk, nemá žádné kontaktní údaje, jelikož se s nimi seznamoval v pražských gay klubech či pornokabinkách a vždy se jednalo o vztahy na jednu noc.

Kriminalisté se případem v současné chvíli zabývají pro podezření ze spáchání trestného činu šíření nakažlivé lidské nemoci, za což pachateli v případě odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj a foto: ČTK, Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře