Hlídač státu, ANO, Dozimetr, Volební sněm, Babiš, Stoka, ANO, Švalucha, Faltýnek, úplatky, korupce
Předsednictvo hnutí ANO rozhodlo o vyloučení bývalého pardubického primátora Martina Charváta a šéfa Rozvojového fondu Pardubice a zastupitele první městské části Michala Drenka kvůli kauze na pardubickém magistrátu. Po dnešním mimořádném jednání vedení hnutí to oznámil jeho předseda a bývalý premiér Andrej Babiš.

ANO zároveň provede audit ve své pardubické organizaci. Uskuteční se také její mimořádný sněm. Rozpuštění pardubické buňky tak, jako se tomu dříve stalo například u brněnské organizace, Babiš neočekává, řekl na dotaz ČTK.

ANO má svůj Dozimetr

Policie obvinila 19 lidí a dvě firmy podezřelé z manipulace s veřejnými zakázkami, které vyhlašoval pardubický magistrát a společnosti, jejichž zřizovatelem je město. Podezřívá je z porušení povinnosti při správě cizího majetku, zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, přijetí úplatku, podplacení a zneužití pravomoci úřední osoby. Podle informací z médií policie zadržela mimo jiné právě bývalého primátora Pardubic, nynějšího radního, člena představenstva a bývalého ředitele Rozvojového fondu Pardubice Charváta a také Drenka. Více ZDE

Zdroj: ČTK

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře