Skončí Vémola v OKTAGONU?

Do role krále Oktagonu se sám korunoval Karlos Terminátor Vémola a jak se z jeho posledního vyjádření zdá, mohl by být promotér a zakladatel organizace v klidu jeho poddaný. Co Terminátor vzkázal Ondřeji Novotnému?

Karlos Vémola se nebojí ostrého trashtalku, ani promotéra Ondřeje Novotného. Nedávno totiž veřejně prohlásil, že Pirát je falešný šampion a že zápas s Marcinem Naruszczkou prohrál a viděl to každý. Prý mu tu výhru rozhodčí zkrátka dali.

Na to ostře reagoval právě Novotný, který taková vyjádření odmítá: „Karlos mě absolutně nas**l, skoro jsem na něj řval, ať s tím jde do pr**le a že od něj nikdy nechci slyšet, že jsme falšovali výsledky.“

Následně dodal, že jestli má skutečně někdo takový pocit, tak má udělat jedno: „Ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného.“

A že by se takové vyjádření líbilo samozvanému králi? Kdepak. Novotný dle jeho slov chrání Budaye i Piráta. „Že je Pirát hlavní hvězda? Pokud ho za ni považuje a zapomíná, co jsem pro něj udělal já, můžeme jít každý jinou cestou. Můžu zápasit s někým jiným a porážet jiné soupeře,“ naznačil Vémola možný konec v Oktagonu.

„Chystá se velký zápas, tak snad to nebude velký podvod na lidi. Všichni jsme si ten zápas slíbili. Měl by všeho nechat, sednout do auta, sedět se mnou na obědě a situaci řešit. Dluží těm fanouškům doručit to, co jsme si slíbili. Měl by se k tomu postavit tak, že on bude ten, kdo přijde a napraví, co zkazil,“ pokračoval Terminátor.

JESTLI ZAPOMÍNÁ, CO JSEM PRO NĚJ UDĚLAL, MŮŽEME JÍT KAŽDÝ VLASTNÍ CESTOU, VZKÁZAL VÉMOLA NOVOTNÉMU

Nad odchodem z Oktagonu prý nepřemýšlel, chce ale zápasit za určitých podmínek. Pokud mu je Oktagon nedá, tak v tom nebude třeba hledat zášť.

Dle svých slov už rodák z Olomouce nemusí zápasit. Očekává narození dalšího potomka, je po zranění, čekají jej narozeniny jeho dcery, Vánoce. Na závěr dodal, že dokáže dělat i jiné věci než zápasení.

Zdroj: Ruik.cz

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře