IAF 9: V Poděbradech hned dvě eliminační bitvy, MMA

IAF 9: v Poděbradech hned dvě eliminační bitvy, vedle zkušeností dojde i na bitvu mladých a
ostrých pušek

Už 16. září se mohou fanoušci MMA těšit na další event organizace I Am Fighter (IAF). Po dvou jarních akcích, na kterých pozvedli nad hlavu pásy noví šampiona Jevgenij Orlov a Steven Krt, tentokrát o tituly nepůjde, kvalitu IAF 9 to ale nepoznamená. Naopak, půjde o našlapanou kartu.

„Neustále se snažíme posouvat, navíc šampioni samozřejmě rozhýbaly jednotlivé divize, což se ukáže už nyní v Poděbradech,“ vzkazuje fanouškům promotér Petr Ondruš. Ostatně, jeho slova potvrdila červencová tiskovka hlavních protagonistů IAF 9 – domácího Davida Závody s Alexem Cvernou. Vítěze čeká již zmíněný Orlov.

„16. září na galavečeru IAF 9 se uskuteční zápas Cverna vs. Závoda. Potom, co jsem viděl jejich staredown, tak si myslím, že to bude krvavý zápas,“ zaznělo z úst ukrajinského pořízka, který zatím pod hlavičkou IAF demoluje všechny soupeře naprosto dominantním způsobem. Pět výher, pět ukončení před limitem.

Jméno svého příštího soupeře se může dozvědět také Krt. Na galavečeru IAF 8 se v zápasech hned za sebou představili Viktor Červinský a Nick Stamidis. Prvně jmenovaný zvítězil po vysilující bitvě nad Jakubem Šindelářem na body, druhý přejel Pavla Pilného během prvního kola. Nyní oba čeká hodně ostrý a nesmírně zajímavý vzájemný střet.

„Dva mladí kluci, oba nadějní, talentovaní. Kdo vyhraje, dostane šanci vyzvat šampiona Krta. Oba porazili před limitem Pavla Pilného, Viktor ve druhém kole, Nick v prvním, já se na tento duel neskutečně těším. Můj tip? Výhra Viktora na body,“ hlásí Ondruš v prognóze tohoto souboje na instagramovém profilu IAF.

Že se 24letému Stamidisovi nelíbí a bude chtít ukázat, že se promotér plete, není třeba dodávat. V jeho případě platí, že pro souboj s Krtem bude potřebovat ještě jednu výhru, pokud dojde na slova Ondruše a zvítězí Červinský, naplnil by všechny podmínky pro pozici vyzývatele šampiona IAF ve velterové váze.

Ani to ještě není zdaleka vše. V kleci bychom měli vidět talentovaného Davida Zoulu, který se vrátí po spolukomentování předchozího eventu ke své obvyklé pracovní náplni, na domácí půdě nesmí chybět ani dvojice Natálie Trikalová s Anet Věchtovou. Představí se také Matěj Val či tvrďák Oleg Serdyuk a další stálice. Včetně Tomáše Holečka, vítěze loňského druhého ročníku reality show IAF.

„Jde o nesmírně nadaného bojovníka. Jsem moc zvědavý, jak zvládne souboj s Lukášem Kačuríkem, který v Sokolově zničil Honzu Čábelku. Za mne to zvládne na body,“ láká do Poděbrad na mladý talent Monster Gymu promotér IAF.

Ten slibuje, že ani to ještě není zdaleka vše: „Pro fanoušky, kteří dorazí na místo, chystáme jedno obrovské překvapení.“ Více samozřejmě neprozradí, další novinky budou přicházet postupně. Třeba už ve čtvrtek 31.srpna, kdy se od 13:00 hodin uskuteční další tisková konference, na které se jistě dočkáme dalších pár překvapení. A kterou budete moct sledovat na našem Youtube kanále.

Lístky na IAF 9 lze kupovat tradičně v síti Ticketportal . Všechny podrobnosti pak naleznete ZDE

Zdroj: TZ IAF

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře