Dvojice se u Hlavního nádraží v Praze oddávala sexu. Oba skončili v poutech, žena pak poplivala služební vůz i strážníka

Milenecký pár se u Hlavního nádraží v Praze oddával sexu. Oba skončili v poutech, žena pak poplivala služební vůz i strážníka

Strážníci řešili kuriózní případ. Zasahovali proti dvojici, která se oddávala sexu v parku u Hlavního nádraží v centru Prahy. Muži a ženě zjevně pod vlivem alkoholu veřejnost nevadila.

Přítomnost strážníků je ale popudila. Oba nakonec skončili s pouty na rukou. Při převozu na policejní služebnu náruživá žena poplivala služební auto a také uniformu jednoho ze zakročujících strážníků. Pak uvedla, že má infekční chorobu Impetigo. Případ si převzala státní policie.

Oznámení o souložící dvojici v parku Vrchlického přijala městská policie včera krátce po 14. hodině. Strážníci muže a ženu zastihli na jedné z laviček. K milostnému aktu již nedocházelo, jen žena měla horní část těla stále odhalenou. Oba zjevně pod vlivem alkoholu odmítli s hlídkou spolupracovat na zjištění totožnosti s tím, že na to strážníci nemají nárok.

Po upozornění, že budou předvedeni na policejní služebnu, vulgárními výrazy nešetřili. Opakované výzvy muže zřejmě unavovaly, proto se rozhodl odejít, ale vzápětí byl zastaven pomocí hmatů, chvatů a pout. Donucovací prostředky museli strážníci nakonec použít také proti ženě.

Orientační dechovou zkoušku strážníci provedli pouze u 39leté ženy s pozitivním výsledkem 3,07 promile, 37letý muž se zkoušce odmítl podrobit. Přivolaná státní policie požádala strážníky o zajištění jejich převozu na policejní služebnu. Během něho si žena posunky sundala respirátor, který ji strážníci poskytli z vybavení služebního vozidla, a poplivala interiér auta a uniformu jednoho člena hlídky. Na služebně pak sdělila, že má infekční chorobu Impetigo.

Zdroj: Týdeník policie

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře