Vitezny unor hnuti ANO Juricek Babis

Až se budou politici hnutí ANO ptát, proč jim klesají volební preference a nikdo s nimi nechce vládnout, tak tady je jedna z možných odpovědí.

Miliardář a zákonodárce ANO Juříček otevřeně přiznává, že se chystá malé podnikatele a živnostníky v nouzi nahnat do fabrik. Za tím účelem založil nový svaz podobně smýšlejících velkopodnikatelů a chlubí se otevřenou podporou premiéra i ministryně financí. 

Pro tyto moudra musí pan poslanec Juříček jezdit snad do Číny… ,protože jinak si to nedokážu vysvětlit. Místo toho, aby se vláda snažila v koronakrizi pomáhat živnostníkům a malým podnikatelům, tak jim připravuje zářnou budoucnost na polích Agrofertu a v továrnách pana Juříčka.

Nevím jak vám, ale mě v kontextu těchto nápadů připadá zcela směšný výrok premiéra Babiše na adresu Pirátů, kdy je označil za neomarxisty a levičáky…

Autor: Pavel Zdráhal, živnostník

,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře