Česká pošta sponzoruje z peněz daňových poplatníků Prague Pride

Státní Česká pošta strategickým partnerem Prague Pride. Je úplně jedno jak blbě funguje, hlavně když je ideologicky správně zbarvená.

Vlastně nám tedy nevadí, že nás “nezastihli” doma, i když celý den stepujeme u okna. Nevadí nám ty fronty na pobočkách, kde je naprostý nedostatek řadových zaměstnanců. Nevadí nám ani to, že se neustále zdražují zásilky a poplatky s poukázáním na to, že se snižuje jejich objem. Pochopitelně…. Určitě ani těm doručovatelkám nevadí, že tahají čím dál těžší kabely s bůhvíčím. Nevadí nám ani rušení poboček na vesnicích a malých městečkách, protože na jejich provoz nejsou peníze a tak si musí důchodci pro svůj důchod jezdit kdovíjak daleko. 

Ceska posta sponzoruje z penez danovych poplatniku Prague Pride

To všechno je v pořádku, to se přece od státního podniku nemůže chtít. Chtít, aby fungoval maximálně efektivně a pro co nejširší spektrum lidí, zvláště tam, kde to soukromé firmy dělat nemohou. Tedy například u těch důchodů…. Chtít od pošty, aby byla poštou, se zjevně přežilo. 

Pošta teď bude duhová, ideologicky správně naladěná. Stálo by za to zjistit, kolik celá ta sranda stojí. Protože na podporu těchto aktivit máme myslím spolků dost. A jen proto, že se vrcholoví manažeři zřejmě snaží někomu za každou cenu zalíbit, nemáme na to doplácet my. Protože pošta je tu od roznášení zásilek, nikoliv od roznášení ideologie.

Zdroj: Facebook Autor: Jana Marková

,
Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře