Viktor Pesta Karlos Terminator Vemola MMA OKTAGON UFC

V naší nejprestižnější organizaci OKTAGON MMA se naplno rozhořel spor mezi dvěma veterány UFC. Viktorem Peštou a Karlosem “Terminátorem” Vémolou.

O co jde? Viktor Pešta již několik let usiluje o zápas s Karlosem Vémolou, jenomže Vémolovi se do tohoto zápasu očividně nechce a hledá jednu výmluvu za druhou, aby k němu nedošlo.

Pešta se k možnému zápasu s Vémolou na svém instagramu vyjádřil takto: “Poprvé jsem tě vyzval na zápas už před třema a půl roku. Už tehdy jsi byl posranej a od tý doby se vůbec nic nezměnilo. Vidí to úplně každej a těma svejma výmluvama se akorát ztrapňuješ,”

Vémola Peštu označil za idiota. „Pešta je idiot, nechal si rozbít držku v Rusku, pak od Martínka a jen jak se mu ta huba zahojila, začal si ji otevírat na mě,“ řekl doslova Vémola a ještě dodal. „S Peštou nikdy zápasit nebudu! Jedině tehdy, kdyby zabořil Ondrovi Novotnému hlavu do p*dele tak hluboko, že by mu dal titulový zápas a on by ho hroznou náhodou vyhrál, tak pak jedině, abych mu ten pás vzal.“

Tím ovšem Vémola neskončil a tvrdí, že veterán UFC Pešta je nikdo a proto k zápasu nemůže nikdy dojít.

Pokud ovšem Vámola označuje Peštu mezi zápasníky MMA za “nikoho” a zápas s ním by byla ztráta času, tak proč přistoupil na zápas s Mikuláškem?

Jedno je zcela jasné. Případná prohra s Peštou by mohla Vémolovi zkomplikovat jeho další kariéru a to rozhodně riskovat nechce. Už zápas s Attilou Véghem naznačil, že nedosahuje takových kvalit, o kterých stále ubezpečuje své fanoušky na internetu.

Ať tak či onak, zápas Pešta vs. Vémola by byl svátkem nejen českého MMA.

Zdroj: instagram, ruik.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře