Čtyři mrtví lidé po požáru zahradního domku v Ústí

V zahradní kolonii ve čtvrti Předlice v Ústí nad Labem byli dnes po požáru domku nalezeni čtyři mrtví lidé. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté. Informovala o tom policie na twitteru.

Kriminalisté jsou od rána na místě. Do Předlic dorazil po poledni soudní lékař a přítomen je psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání akcelerantů hoření. Vyšetřovatelé ohledávají místo, uvedla policie. K totožnosti osob se zatím polisté nebudou vyjadřovat, řekla ČTK mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová. Mluvčí krajských hasičů Petr Pelikus ČTK řekl, že hasiči vyprostili z požářiště čtyři těla a předali je policii, požářiště ještě monitorují.

Informaci o požáru domku v Předlicích dostaly složky integrovaného záchranného systému prostřednictvím linky 112 kolem 08:00. Na místo vyjeli hasiči, po uhašení požáru byla nalezena těla tří osob. Posléze policisté informovali, že při bližším ohledání místa požářiště byla nalezena čtvrtá osoba bez známek života.

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 09:40. “Jedná se o rozsáhlejší přízemní zahradní domek poblíž ulice Marxova. Na místo vyjely ráno čtyři jednotky,” uvedl Pelikus.

Zdroj: ČTK, foto: Týdeník policie

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře