Kriminalisté navrhli obžalovat 11 lidí v kauze Dozimetr

Co přesně věděl Rakušan? A kdy to věděl?

Rakušan se teď hrozně moc tváří, jak Hlubučka ani neznal a když už znal, tak jakože nebyli kámoši a vlastně když už byli, tak nic o ničem nevěděl.

Hana Marvanová, která za STAN kandidovala na Praze, už před rokem a půl s Rakušanem řešila, co dělá Hlubuček na Praze. Takže rok a půl o tom STAN a Rakušan věděli. Nedělalo se ale nic.

A teď. Důležitá otázka. Proč? Proč Vít „mistr čistý“ Rakušan nic neudělal?

Protože on tu stranu neovládá. Skutečný šéf STANu, jak už dneska víme, je kmotr Michal Redl. Ten ovládal Polčáka, Gazdíka a taky Hlubučka. A ten by si svoji „slepici“ Hlubučka, která mu snášela zlaté vejce na dopravním podniku, nikdy nepodřízl.

Rakušan tedy rok a půl věděl, že jeho lidi na magistrátu kradou. Minimálně čtyři měsíce věděl, (Tak jsem se na to podíval. Téměř na den přesně, před čtyřmi měsíci, jsem vám psal o tom, že Hlubučka vyšetřuje policie pro hospodářské delikty. STAN a jeho šéf Rakušan měli tedy ČTYŘI měsíce na to, aby s ním udělali rázný proces. Nedělo se ale nic.) že má ve straně člověka, kterého vyšetřuje policie. A neudělal vůbec nic. Tenhle člověk prostě nemůže řídit vnitro.

Zdroj a foto: Fb – Robert Šlachta, Autor: Robert Šlachta

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře