Muž nebyl spokojen s poskytnutými erotickými službami, na místo přivolal policii

Poměrně neobvyklou událost řešili náchodští policisté ve čtvrtek 6.4.2023 v jednu hodinu ráno, když nespokojený klient erotického salónu zavolal hlídku, aby mu pomohla s jeho problémem.

Oznamovatel nahlásil, že navštívil erotický salón, kde mu měla být poskytnuta masáž, se kterou však nebyl spokojen a chtěl kompenzaci. Navíc mu přišly služby hodně předražené a nedostal na ně žádnou stvrzenku.

Policisté s mužem vše probrali a ten se nakonec rozhodl, že dál nechce nic řešit ani oznamovat. Další zajímavý případ řešili hořičtí kolegové.

Pozor, abyste se nestali hlavním hrdinou filmu pro dospělé

Koncem ledna před půlnocí dorazil na obvodní oddělení v Hořicích dvacetiletý mladík zkonzultovat, co se mu právě přihodilo. Měl se připít, připojit se přes mobilní telefon na chatovací erotickou linku a uspokojovat se s náhodně vybranou osobou. Zanedlouho mu však přišla fotografie zachycující jeho chvilku rozkoše. Odesílatel po něm požadoval finanční úplatek ve výši 10.000,- korun za nezveřejnění fotografie matce. Mladík se zalekl a urychleně si účet na stránkách zablokoval. Od té doby ho už nikdo nekontaktoval a ani jeho matce žádná fotografie zachycující intimní chvíli syna nepřišla. Přes policii věc řešit nechtěl, pouze se přišel poradit, jak se případným útokům bránit.

Doporučení Policie ČR: 

Tento konkrétní případ poukazuje na nebezpečí sdílení intimního života ve virtuálním světě. Je potřeba počítat s tím, že nevíte, kdo je na druhé straně obrazovky, ani co při tomto způsobu komunikace dotyčný se záznamem nebo obrazovým materiálem udělá, a zda ho v budoucnu nezneužije.

Zdroj: Týdeník policie, foto ilustrační

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře