Okamura: Názory poslance Kobzy k FF UK nejsou postojem SPD, Babiš odmítl, že by SPD mohlo být koaličním partnerem ANO
Tituly pro Okamurovce provázejí pochybnosti – Někteří členové a sympatizanti hnutí SPD těsně před podzimními volbami za nejasných okolností získali profesní titul MBA na kutnohorské Vysoké škole politických a společenských věd. Dříve respektovaná vzdělávací instituce aktuálně čelí vnitřním sporům i finančním problémům a míří do insolvence. Sami Okamurovci o svých nově nabytých titulech příliš mluvit nechtějí.

„To se úplně nehodí, obraťte se na tiskovou mluvčí,“ odmítla předem jakékoli novinářské dotazy HlídacíPes.org Vladimíra Bondarenková, zástupkyně hnutí SPD v Praze a také asistentka poslanců SPD Radovana Vícha a Jaroslava Bašty.

Ta měla být podle informací HlídacíPes.org mezi těmi, kdo se v měsících před podzimními volbami účastnili MBA kurzu na Vysoké škole politických a společenských věd se sídlem v Kutné Hoře. Závěrečná zkouška tohoto kurzu budí značné pochybnosti.

Škola po dlouhodobých finančních problémech skončila v insolvenci a hrozí jí odebrání státního souhlasu. Celou kauzu v několika textech podrobně popsal týdeník Hrot. Rektor Josef Kysilka tvrdí, že jedná s investorem, který by mohl školu zachránit. „Je z byznysu,“ řekl pro HlídacíPes.org bez dalších detailů.

Zdroj a více informací – Vysoká škola Okamurovců. Slevy pro členy SPD, titul ze školy v insolvenci a diplomka o zlé vládě

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře