Covidpas, Věra Jourová

Firma Semantic Visions, která stojí za mnoha pofidérními projekty s pochybnými výstupy, zařadila loni covidpasy mezi dezinformace, které může hlásat jen konspirátor s proruským narativem.

Nebyla sama. Krom Vrabela i Čeští elfové nedávno upozorňovali ve svých reportech na ty, co píší o covidpasech. Protože dezinformace. Protože nesmysl. Reportovali to, hlásili, spolupracovali s Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám. Ta legrace se Semantic Visions stála vládu 100 000 korun.

Dokonce i Věra Jourová 20. ledna 2021 řekla: Covidpasy URČITĚ zavádět nebudeme. Nejde prý podmiňovat podobné věci nějakými bonusy pro jedny, a nevýhodami pro jiné. Ale to byl leden, že ano. 

1

Patřím mezi ty, co si velmi dobře uvědomují, že v našich reáliích chodit na fotbal, do kina, do fitka není bonus. Že jet na dovolenou a bydlet v hotelu není bonus. Že mít možnost najíst se v restauraci není bonus. Žít normálně v České republice není a nemá být bonus. 

Covidpasy nejsou součástí normálního světa, omezovat svobodu projevu není součástí normálního světa, dělat z lidí občany první a druhé kategorie není součástí normálního světa. 

Covidpasy se zavádí. Co byla před 5 měsíci dezinformace, je dnes holý fakt. Stačilo si jen počkat. Na kolik takových faktů ještě čekáme?

Ministerstvo zdravotnictví společně se Semantic Visions a Centrem pro cosi ty covidpasy vzaly a prostě je z dezinformací jen vymazaly.

Autor a zdroj: Fb – Natálie Vachatová

Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře