Sokolsky beh republiky 2020

I přes přísná hygienická opatření a vládní restrikce se rozhodli pořadatelé Sokolského běhu republiky udělat radost všem příznivcům běhání.

Hned na 29 místech naší země uspořádají závody k odložené oslavě naší země a rovněž nabízí možnost vyběhnout kdekoliv po světě v rámci tzv. Individuální výzvy. „Aktuálně pracujeme se třemi variantami, jak by závody mohly vypadat. Jedno je jisté, konat se budou. Stále ale platí, že bezpečí a hygienická opatření budou na prvním místě,“ vysvětluje Martin Duka za pořádající Sokol Čertovka.

A jaké jsou ony tři varianty, ze kterých se bude dle aktuální koronavirové situace volit?

1) OFICIÁLNÍ ZÁVOD

Pokud se vše uklidní a budeme se moci potkávat v době závodu ve větším počtu, závody se uskuteční ve standardní podobě, samozřejmě s dodržováním všech potřebných hygienických opatřeních.

2) OTEVŘENÝ START

Pokud nám aktuální restrikce dovolí, uspořádáme závody s tzv. otevřeným startem, kdy si startovní balíček budete moci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn dle pokynů lokálních organizátorů) a trať závodu s měřeným časem si proběhnete ve vymezeném čase během dne – 28. listopadu.

3) INDIVIDUÁLNÍ VÝZVA

Pokud nebude možné uspořádat závody ani v jedné z prvních dvou variant, poběží se závody ve formě tzv. individuální výzvy, kdy si startovní balíček budete moci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn dle pokynů lokálních organizátorů) a po samotné trati či kdekoliv si budete moct svůj Sokolský běh republiky odběhnout.

Informace ohledně vyzvednutí balíčků na jednotlivých místech závodů budou zveřejněny na webu – https://www.behrepubliky.cz/ a na sociálních sítích Sokolského běhu republiky.

Nezapomeňte, že pokud ještě nemáte své startovní číslo, můžete se stále do jednoho ze závodů přihlásit, a to do 25. 11. Pokud jste chtěli běžet zcela individuálně, registrace na “Individuální výzvu” skončila 16.11.

Vzhledem k tomu, že se informace ohledně epidemické situace neustále aktualizují, sledujte web – https://www.behrepubliky.cz/ a sociální sítě, kde vás budou pořadatelé o všem včas informovat.

Děkujeme za trpělivost, podporu a vaši chuť a motivaci si Sokolský běh republiky zaběhnout.

Těšíme se na vás!

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře